GENÇ KRİSTAL YARATICILIK YARIŞMASI

Genç Kristal Yaratıcılık Yarışması sonuçlandı, kazananları görmek için tıklayın.

Sektöre hazır olmak isteyen gençler için kodlamanın Türkiye’deki geleceği konulu bir yaratıcılık yarışması açıyoruz. Teknoloji geleceğinin yazılım, yenilikçi ürünler ve genç şirketler yaratan yazılım geliştirme ve ürünleştirme platformlarında olduğu bilinciyle Genç Kristal Yaratıcılık Yarışması’nda başvuran ekiplerden coding konusunun bilinirlik ve bilinç seviyesini arttıracak ve duyurabilecek bir ‘bumper ad’ çekmeleri bekleniyor. (Storyboard, çizim kabul edilmeyecektir) Katılım ücretsizdir.

Genç Kristal Yaratıcılık Yarışması ilk yıla özel olarak tek kategoride yapılıyor. İki kişiden oluşan ekipler Genç Kristal’e katılabiliyor. Ekiplerin aynı üniversitenin, 3. veya 4. sınıf öğrencilerinden oluşması gerekiyor. (Mezunlar yarışmaya katılamıyor.) Jüri; genç kreatifler, akademisyenler ve Yapı Kredi Play temsilcisinden oluşacak. Kristal Elma, kazanan ekibe kendi üniversitesinde yapılacak bir törenle verilecek. Bir üniversitelinin Kristal Elma alarak mesleğe adım atması ciddi bir şans, önemli bir başlangıç olacak.

hero 5

Sen de iki kişilik takımını kur, Genç Kristal Yaratıcılık Yarışması'na başvurunu yap, Yapı Kredi'den Go-Pro Hero5 Black ödülünü kazan.

Son başvuru tarihi: 10 Aralık 2018

Son Başvuru tarihi 12 Aralık 2018'e kadar uzatılmış olup, o tarihten sonra başvuruya kapatılmıştır.